PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479183}
6,4 12 008
ocen
6,4 10 1 12008
Człowiek mafii
powrót do forum filmu Człowiek mafii

Tylko że w filmie gra także R.de.Niro ...co robić , co robić ???....ale dylemat :-)

ocenił(a) film na 5
Jaberwoocky1

Jak spojrzałem na tego aktora, nie mogłem go skojarzyć z żadnym filmem, ale za to miałem przebłysk humoru i spojrzałem na ten film inaczej, gdyż gość wydał mi się podobny nieco do Abelarda z kabaretu Limo, i za każdym razem gdy się pojawił miałem polewkę, choć nie robił nic śmiesznego... ;-) Co robić ? Najpierw obejrzeć, potem marudzić na całego ;-)

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Poważnie? Jednak grał w kilku filmach, nawet znanych i serialu.

ocenił(a) film na 5
wmbco

Tak na poważnie to oglądałem 7 filmów z tym Jeffreyem, ale fakt, że skojarzenie z Limo rzutowało później na cały odbiór filmu... Taka lekka głupawka...

jjarek_filmweb

Pytanie było czysto retoryczne. Nie obejrzał bym tego shitu nawet za darmo i na leżąco. Mówię Ci że ten gostek postawił sobie za punkt honoru nigdy nie zagrać w żadnym dobrym filmie:-) Jeśli zaś chodzi o Roberta de Niro to on bidaka bierze w tej chwili wszystko. Coś jak Willis czy Cage. Oczywiście trzyma swój dobry poziom cały czas w przeciwieństwie do wyż/wym.Ostatnio oglądałem z nim Porachunki. Gra tam też Michelle Pfeifer-oj chyba skiepściłem pisownie nazwiska ale nie chce mi sie sprawdzać...Polecam.

ocenił(a) film na 5
Jaberwoocky1

Ja właśnie tak go obejrzałem, za darmo i na leżąco... Zawsze mnie interesowało w jaki sposób doskonali aktorzy, którzy w swoim czasie zaliczali się do najlepiej zarabiających w branży, lądują w filmach B-klasy ... Czy to z chęci grania - gdziekolwiek, czy po prostu muszą zarabiać na rachunki...

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Pewnie jedno i drugie. Obyśmy mieli takie problemy, zwykli widzowie, kinomaniacy.

ocenił(a) film na 5
wmbco

Tak jest.

ocenił(a) film na 2
Jaberwoocky1

Zmęczyć tego gniota, zjechać go całkiem zasłużenie i zapić, żeby o tym badziewiu zapomnieć :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones