PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008279}
6,0 9 342
oceny
6,0 10 1 9342
5,3 29
ocen krytyków
Ferrari
powrót do forum filmu Ferrari

Laura.

ocenił(a) film na 8

Poza samym tematem wyścigów w filmie czułam wielki żal dla Laury.
Uważam, że Penelope niesamowicie wyglądała i zagrała swoją rolę zmęczonej życiem kobiety, która tkwi w rozdartym małżeństwie po stracie dziecka i prowadzi fabrykę.
Wielu myśli, że była brzydka, ale ja uważam, że właśnie tak wygląda kobieta, która tyle straciła i się poddała podczas, gdy jej mąż żyje sobie kwiatkowo z inną kobietą.

Tylko zdziwiło mnie to, jak można przez tyle lat nie dowiedzieć się o drugiej kobiecie, która ma z nim dziecko, przecież to w końcu nie był jakiś zwykły człowiek, tylko rozpoznawalny Ferrari ;p

ocenił(a) film na 7
Jestem_nieznosna

Jej gra aktorska np. gesty, mimika, ogolnoe postać były dobre. Niestety mocny i twardy hiszpański akcent we "włoskim filmie po angielsku" dla mnie kompletnie niestrawny.

ocenił(a) film na 6
Witcher1990

Ostatecznie i tak wypadła lepiej od Drivera czy od tej jego włosko-amerykańskiej drugiej kobiety. Nawet się nie postarali by wyglądała na włoszkę. Miałem wrażenie, że widzę jakąś brytyjkę.

ocenił(a) film na 6
ekwi

Penelope Cruz też ani trochę nie przypomina prawdziwej Laury.

ocenił(a) film na 6
Alex_de_Large

Pojęcia bladego żadnego o tej kobiecie nie mam ;) Ale po prostu jak na moje weszła w rolę.

ocenił(a) film na 6
ekwi

Ja tez nie. Przejrzalem po prostu jej stare zdjecia w necie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones