PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506803}

Poradnik pozytywnego myślenia

Silver Linings Playbook
7,2 298 929
ocen
7,2 10 1 298929
6,8 41
ocen krytyków
Poradnik pozytywnego myślenia
powrót do forum filmu Poradnik pozytywnego myślenia

Jak to jest, że większość mężczyzn zachwyca się urodą Jennifer, za to kobietom raczej się nie podoba? Ja osobiście jako kobieta muszę przyznać, że mnie ona w żadnym razie na kolana nie powala i absolutnie nie chodzi o żadną zazdrość, bo potrafię docenić urodę innej kobiety, np. Mirandę Kerr uważam za najpiękniejszą kobietę na świecie :)

ocenił(a) film na 5
lifelover2312

dziwię się ze facetów jara jej uroda w ogóle ona ma taka dziwną porcelanową twarz....

ocenił(a) film na 7
aronn

Nie, nawet nie porcelanową... Jakieś dziwne usta ma, i cały jej wyraz...

ocenił(a) film na 5
Karlaaajn

i kosci policzkowe takie jakies nadymane.

ocenił(a) film na 7
aronn

I takie dziwne oczy... nie umiem tego sprecyzować, po prostu... DZIWNE

ocenił(a) film na 5
Karlaaajn

trochę jak kosmitka,ha nawet mogła by ja zagrać ;D

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

hmm, po prostu są gusta i guściki ;] ja jako kobieta uważam, że Jennifer nie jest żadną klasyczną pięknością czy też ideałem kobiecej urody, ale zdecydowanie ma w sobie to coś, co sprawia, że np. ja postrzegam ją jako atrakcyjną, młodą kobietę. zdecydowanie jest coś intrygującego w jej urodzie, a w tym konkretnie filmie wyglądała bardzo korzystnie ;]

ocenił(a) film na 9
ewa1292

Oj dziewczyny, muszę się wtrącić do rozmowy, Jennifer ma w sobie przecudną naturalność, widać to po jej twarzy. Jest wysportowana, ale nie wygląda jak umalowana tyczka jak wiele aktorek w obecnym kinie, to jest jej urok :D

silvanoshei07

Absolutnie się z Tobą zgadzam, naturalność to 100% seksapilu :D

lifelover2312

Nie zgadzam się z tobą. Jennifer jest piękną kobietą, ma delikatne, owalne rysy twarzy, piękny uśmiech i oczy. A Jennifer jako wdowa ubrana na czarno i z podkreślonymi mocno oczami bardzo przypadła mi do gustu ;)

ocenił(a) film na 9
lifelover2312

No bo kobieta ma się facetom podobać a nie innym kobietom. Ładna jest;)

ocenił(a) film na 3
dex102

lubię to

lifelover2312

To fakt, różne są gusta, ale coś w tym jest że przeważnie jakiś tam ideał piękna wg kobiet o którym sądzimy, że jest spełnieniem męskich marzeń, wcale nim nie jest ;) A znowu dziewczyna wg nas, kobiet przeciętna, okazuje się być zaskakująco atrakcyjna dla panów. Np. wspomniana Miranda Kerr - pełno kobiet się nią zachwyca, a faceci tak jakoś mniej ;)

ocenił(a) film na 8
lifelover2312

Jestem kobietą i mi osobiście podoba się uroda Jennifer :)

ocenił(a) film na 5
black_rose_713

Mi też się podoba! Ma ciekawą urodę, nie jest taką oczywistą pięknością, ale chyba w tym jej cały urok :)

ocenił(a) film na 8
lifelover2312

Cóż, ona ma w sobie coś takiego, że mógłbym dla niej zmienić swoje życie :P ale jeśli miał bym wskazać coś szczególnego, to naprawdę nie wiem co by to było :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
lifelover2312

Miranda Kerr? Śmiechłem. Toż ona brzydka jak noc.

ocenił(a) film na 4
duopeek

a Lawrence niby ladniejsza od Mirandy?Miranda moze nie jest najpiekniejsza na swiecie ale jest ladniejsza od lawrence.

ocenił(a) film na 5
luckygirl23

I dużo nudniejsza.

ocenił(a) film na 4
duopeek

znasz je wow ;) hehe.Bo jesli chodzi o urode to wlasnie Miranda ma ciekawsza od lawrence;p

ocenił(a) film na 5
luckygirl23

Znam? WAT. Powtarzam, że Miranda ma bardzo nudną, przeciętną buźkę.

ocenił(a) film na 4
duopeek

jestem kobieta to moze sie nie znam :).Ale popieram zalozycielke tematu nie wiem co faceci w niej widza jak nawet wg mnie buzke ma taka przecietna a nawet powiedziala bym brzydka.Widuje ladniejsze dziewczyny na miescie :)

ocenił(a) film na 5
luckygirl23

Twarzy nie ma przeciętnej, to chyba jedyne z czym się wyróżnia.

ocenił(a) film na 5
lifelover2312

Też mnie to zastanawia. Drażni mnie jej uroda i uważam, że wcale nie jest ładna.

ocenił(a) film na 8
lifelover2312

Ja tam uważam, że jest śliczna, a jej rola w tym filmie, cudeńko (według mnie)!

ocenił(a) film na 6
mokochan_89

Tyłeczek ma super :P

ocenił(a) film na 10
karol_zzr

True!

ocenił(a) film na 8
karol_zzr

Prawda to, Uchiha ;)

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

Serio Miranda Kerr?

ocenił(a) film na 4
qwertyu123

jest ladniejsza od lawrence wiec w czym masz problem?

użytkownik usunięty
lifelover2312

Ja jako dziewczyna nie mam jej nic do zarzucenia- ok młoda kobieta, w niektórych ujęciach przypomina Bridget Jones, spojrzenie i usta, i ma fajną figurę. Ani piękność ani brzydula, ot fajna babka.

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

lawrence>>>>kerr. no, nie wyrzuciłabym jennifer z łóżka, hehe

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

też się zastanawiałem nad tym dlaczego uroda tej aktorki tak mi podchodzi pod gust, no i odpowiedź jest prosta - ona ma oryginalną urodę, która wbija się w pamięć, a do tego apetyczne kształty i chyba odrobinę charyzmy, drugą sprawą jest zmęczenie ( znużenie) aktorkami o pewnej klasycznej urodzie ( o ile jest coś takiego) jakich cała masa się przewala przez amerykańskie ( i nie tylko) produkcje, oczywiście są one ładne a często nawet bardzo urodziwe, ale zupełnie nie wbijają się w pamięć

ocenił(a) film na 8
Ketrid2_

A ja doszłam do wniosku, że ona ma właśnie tak bardzo przeciętną twarz, którą widuję codziennie na ulicy... Chyba niektórzy biorą to za naturalność, bo zrobione aktorki nijak się mają do codzienności.

lifelover2312

Jako kobieta stwierdzam, że Jennifer jest bardzo pociągającą i intrygującą aktorką. Bardzo podoba mi się jej twarz i figura (nie wpisana w standardy hollywood, a dziewczyna, z tego co słyszałam, nie przejmuje się tym), jest seksowna, kobieca, ciekawa. I uważam, że świetnie wypadła w roli Tiffany. To moja opinia, oczywiście, w razie, gdyby dla kogoś to nie było jasne ;)

ocenił(a) film na 5
lifelover2312

To bardzo proste. To drobne defekty urody sprawiają, że kobieta jest naprawdę seksowna, intrygująca i zjawiskowa. Jennifer ma dziwny nos i kocie oczy. Nie jest klasyczną pięknością - ale jest bliska obecnemu ideałowi kobiety. Podobne kobiety: Eva Green.

ocenił(a) film na 9
lifelover2312

Jennifer faktycznie ma nietypową urodę, co zdecydowanie nie jest wadą. Osobiście uważam, że Lawrence jest bardzo atrakcyjna, a facetów przyciągają jej pełne kobiece kształty i charakterystyczna twarz. Z kolei Miranda Kerr faktycznie jest bardzo ładna, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wśród innych modelek po prostu się z nimi zlewa :p

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

Jako mężczyzna powiem krótko: piękna i pociągająca kobieta.

ocenił(a) film na 8
lifelover2312

Jako facet powiem że nie jest brzydka ale mnie nie pociąga, zwyczajna prosta dziewczyna! Tak jak jeden z dyskutantów powiedział... są gusta i guściki!!

ocenił(a) film na 9
lifelover2312

Mi bardzo sie podoba, za to w Kerr nie widze nic ciekawego.

ocenił(a) film na 5
lifelover2312

Kobiety!
Też jestem kobietą i nieznane są mi zakamarki męskiej duszy i ich kanonów piękna, ale sugeruję, że to nie twarz Jennifer Lawrence, która najbardziej pociąga w niej mężczyzn....Ma jeszcze szereg innych atrybutów (fizycznych) cenią sobie mężczyźni.

ocenił(a) film na 9
lifelover2312

Kiedy dowiedziałam się, że Jennifer ma zagrać w Igrzyskach Śmierci, pomyślałam; Boże, jaka ona brzydka. Jednak, kiedy zobaczyłam ją na ekranie, zachwycił mnie jej talent oraz diametralnie zmieniłam zdanie na temat jej urody. Ma w sobie to COŚ. Poza tym myślę, że jest bardzo seksowna.

Kerr też jest ładna.

ocenił(a) film na 9
lifelover2312

Ja jestem kobietą i uważam, że Jennifer jest przepiękna:) Poza tym ma świetną figurę, której każda mogłaby zazdrościć - nie jest kościotrupem tylko ma typowo kobiecą figurę i ładne kształty:)

ocenił(a) film na 7
lifelover2312

Jennifer moim zdaniem jest ładna.
Na szczęście odbiega od lansowanego stylu patyczakowatych modelek.

użytkownik usunięty
lifelover2312

To musi być bardzo miłe - określenie "kontrowersyjna uroda". Hi,hi! Ona nie jest piękna - zgadzam się, ale wydaje mi się, że ma niesamowity charakter..

lifelover2312

Dziewczyny krytykują urodę Lawrence, bo jej zazdroszczą

ocenił(a) film na 7
ObiWanKenobi444

Dokładnie. A śmiech na sali, gdy mowa, że Lawrance jest brzydka... No proszę. Są gusta i guściki, ale nie można nazywać całkiem atrakcyjnej kobiety brzydką! Oj dziewczęta, dziewczęta.

ocenił(a) film na 5
nietuzinkowo

ja wam mówie ona jest kosmitką(albo istnieje duże prawdopodobieństwo),zobacz jak pozowała na gali oscarowej,tak sztucznie sie uśmiechała i w ogóle,wzrok taki tępy ale,ze brzydka to nie mówię,gra też w miare przyzwoicie podobała mi się w Igrzyskach....

ocenił(a) film na 6
lifelover2312

Bo ona jest naturalnie piękna ;) Nie ma budowy typowej modelki ale w tym opiera się jej cały urok, drapieżność w jej zmysłowych oczach pobudza we mnie wszystkie zmysły :_) A jak chodzi o jej grę aktorską to też stoi na wysokim poziomie ale czy tak wysokim by dostać Oskara tutaj jednak według mnie zarówno Naomi Watts jak i Jessica Chastain zagrały lepiej ;p

ocenił(a) film na 8
lifelover2312

Jestem kobietą chciałam ogłosić ;) I uważam, że Jennifer Lawrence jest bardzo atrakcyjną, pociągającą kobietą, o urodzie, która zdecydowanie wbija się w pamięć Wyróżnia się na tle typowych 'lalek' (jak Kerr). naturalnością między innymi
Rozumiem też, że panie może zżerać zazdrość Jest o co być zazdrosną w końcu ;) Różne gusta także Miło by było jednak, gdyby opinie pozostały opiniami, a nie były głoszone w formie faktów.

ocenił(a) film na 6
lifelover2312

Mi się podoba. Śliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones