PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506803}

Poradnik pozytywnego myślenia

Silver Linings Playbook
7,2 298 929
ocen
7,2 10 1 298929
6,8 41
ocen krytyków
Poradnik pozytywnego myślenia
powrót do forum filmu Poradnik pozytywnego myślenia

miało być pozytywne myślenie, a wyszła historia rażąca naiwnością nierealnego bohatera, w dodatku irytującego (jak dla mnie) postawą "wybaczania każdego głupiego zachowania" głównego bohatera, bo "jest zakochany"... Stalking z ludzką twarzą?!

użytkownik usunięty
paaablo80

high five, film gorzej niz przecietny, wiele halasu o nic! 3/10

ocenił(a) film na 2
paaablo80

Potwierdzam. Żałosne uproszczenie książki. TOTALNA POMYŁKA! Książkę przeczytałam jednym tchem i żałowałam, że nie ma więcej tomów. Prosta, ale zarazem bardzo pozytywna. Film ma to prawo, żeby pozamieniać wątki miejscami, opuścić niektóre sytuacje... ale żeby zmienić sens i zrobić z tego marną popową papkę?! Wstyd mi za tych aktorów, że zgodzili się na tak żenująco spieprzony scenariusz.

malawika

Ja pitole ludzie....nigdy w życiu nie słyszałem żeby ktoś powiedział ooo film lepszy od książki!Już się słabo od takiego pitolenia robi.Jak wam tak filmy nie pasują to nie na filmweb tylko do biblioteki idźcie

ocenił(a) film na 2
hantos

Ok. Fakt, przyznaję, że nie ma lepszych ekranizacji od książek... no może z wyjątkiem wywiadu z wampirem... ale np. fajnie sobie czasem przypomnieć, albo utrwalić pewne rzeczy. Ekranizacja rządzi się własnymi prawami, jednak ten film to naprawdę gniot na miarę mTV. Rozczarowana jestem niemiłosiernie.

malawika

Sam jeszcze nie widziałem a zamierzam.Ale szanuję zdanie.A widzisz gusta mamy i podobne i totalnie różne:)Np ja Loopera oceniam na 4 ty na 9:)Ale jakby się wszystkim to samo podobało to by dopiero nuda była:)

ocenił(a) film na 2
hantos

Dziękuję. Jak nie przeczytałeś książki to może lepiej zniesiesz ten film ode mnie ;) W wielu podobnych sytuacjach internauci chwytają za oręża i strzępią języki byle udowodnić, że "moja racja jest mojsza"... Pozdrawiam.

malawika

Ja sam nieraz używam brzydkich sformułowań ale np w przypadku jednego pana który ocenił taki film jak Waleczne serce na jeden i stwierdził brzydko że każdy komu się podobał to deb..l.No wtedy nie wytrzymałem:)Zaproszenie z przyjemnością przyjmuję:)

hantos

oj, nie zawsze tak jest , przeczytalam kiedyś książkę fajną, potem sięgnęłam po film... o kurcze, ale mnie film "porwał" - ale zapomniałam co to była za książka -hahaha, jak sobie przypomnę to napiszę, a póki co czytam "pozytywnie"


! BŁĘKITNA PLAŻA !

ocenił(a) film na 9
paaablo80

Tyś mondry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones