Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
178 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Nie. Robert ustanowił nowy poziom dna. Niżej już upaść nie można.

użytkownik usunięty
arnast

Ja go zapamiętam ze na starość przestał czytać scenariusze nie wiem co mu się stało czy to sprawa demencji starczej ale od 10 lat gra w samych słabych filmach i idzie na ilość filmów , a nie na jakość jak kiedyś.

A wszystko się popsuło jak zagrał w tym tandetnym horrorze Godsend (2004)

http://www.filmweb.pl/Godsend

A wracając do twojego pytania : Czy można jeszcze gorzej? Oczywiście ze można i wszystko na to wskazuje że De Niro nie zagra już w niczym dobrym bo jest za stary na granie twardych facetów do jakich nas przyzwyczaił .

Tylko skoro niema ciekawych propozycji to mógł zakończyć karierę jak Gene Wilder Gene Hackman Sean Connery i być zapamiętany jako świetny aktor a tak zostanie zapamiętany że w wieku 60 lat rozmienił się na drobne,czyli za czół grać w tandetnych filmach klasy B bo nie łodźmy się Godsend Maczeta lub durne komedyjki to nie jest poziom Taksówkarza!

Pozdrawiam

ja tam go zapamietam z Przylądka Strachu i zaden chłam obecny tego nie zmieni

leatherface podpisuje się obiema dłońmi pod tym co napisałeś. Gdzie jest stary mistrz De Niro?

A dlaczego tak jest? De Niro stworzył Scorsese. De Niro, w sensie, że marka filmowa, oczywiście. Martin poszedł dalej, Robert nie za bardzo umiał znaleźć na siebie pomysł, nie miał mistrza, a potrzebował go. Myślę, że tą samą drogą idzie DiCaprio teraz. Scorsese - świetny reżyser, ale wymemlał De Niro na maxa, a potem go wypluł. I tu nie chodzi tylko o role w jego filmach. Scorsese doradzał De Niro przy wyborze ról przez wiele lat, a potem pojawił się DiCaprio, Robert poszedł w odstawkę. Ale to moja opinia.

sweet_anger

To Scorsese stworzył De Niro.

arnast

Tfu tfu, oczywiście. Popier.dzieliło mi się :]

arnast

Zagrał znakomitą rolę w Poradniku Pozytywnego Myślenia i nie mówcie że nie.

lipton_jaktaherbata

a oglądałeś Przebudzenia - tam to już osiągnął mistrzostwo świata! Jedna z najlepszych ról w filmach - ever!

zrelaxowany85

Widziałem i zgadzam się w stu procentach.

arnast

Zgadza się, kiedyś to był świetny aktor, ale w XXI wieku pokazuje już tylko jedną niby śmieszną minę, w każdym filmie taki sam wyraz twarzy. Niektórzy z wiekiem tracą nie tylko młodość, ale i godność.

arnast

Oczywiscie ze tak, jakies cameo w Polskim filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones